iPultPrestol

Хотел Престол останува првиот избор на пребарливите туристи кои ја ценат елегантната атмосфера и убавата локација. Потребите на туристите се задоволени со луксизниот комодитет и прекрасниот поглед кон Охридското езеро, кои ги нуди Хотел Престол. Сместен покрај Охридското езеро веднаш покрај прекрасните охридски плажи Хотел Престол ви нуди вистински одмор. Хотел Престол ви нуди на располагање двокреветни и трикреветни модерно опремени соби, пријатни и комотни, со поглед на езеро и поглед кон планина,кои и на најпребирливите туристи ќе им приредат вистинско изненадување и одмор. Секоја соба е опремена со Телевизор, климатизер, бесплатен безжичен интернет, сопствен тоалет. Во зависност од потребите во собите може да се смести и дополнителен кревет.

Контакт инфо

Лице за контакт: 046 277 858 075 468616

Адреса: Naselba Sveti Stefan

Работно време: 00-24 h