iPultБјути Тач - МБ

BEAUTY TOUCH е еден од ланецот на салони низ Мак од козметиката и воедно е авторизан и лиценциран салон на Францускиот бренд GUINOT institute Paris, Во нашиот салон ќе ги најдете третманите за лице и тело на GUINOT institute – Paris , масажа , професионална шминка , ладна депилација , педикир , маникир , надградба на нокти.

Контакт инфо

Лице за контакт: 075-200-714

Адреса: Кеј Македонија До католичка црква

Работно време: 10ч - 20ч