iPult

апартмани Матјан

Цена: 600 ден.
Локација: Центар

Апартманите Матјан (4*) се наоѓаат во строгиот центар на градот на брегот на езерото. Апартманите Матјан се лоцирани во строгиот центар на градот во нова куќа на прв спрат. Секој апартман има две соби, купатило со туш кабина, мини фрижидер, ТВ со кабловска, клима уред, централно греење, кујна, бежичен интернет сигнал и тераса со поглед кон езерото.

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: Aleksandar

Телефон: +389 70 249 908

WEB: www.matjanapartments.com.mk

E-mail: www.matjanapartments.com.mk