iPult

vila star grad

Цена: 600 ден.
Локација: Стар Град

Вила “Стар Град“ Охрид позиционирана е во прекрасниот дел на древниот Охрид - стариот дел. На само 100м. Оддалеченост од градскиот плоштад (езерото) и се што ви е неопходно за да се чувствувате удобно и релаксирано. Со својата местоположба и фасцинантниот поглед кон Oхридското Езеро и градот нуди незаборавни мигови. ...Имајте убави мигови во Вила “Стар Град“ ! Вилата располага со 1 апартман, 1 - студио и 4 двокреветни соби. АПАРТМАНИ ОПРЕМЕНИ СО: купатило, клима, кабловска, тв, интернет, кујна, греење (во зимскиот период), тераса СТУДИА ОПРЕМЕНИ СО: - купатило, кабловска, тв, интернет, кујна, греење (во зимскиот период) ДВОКРЕВЕТНИ СОБИ ОПРЕМЕНИ СО: купатило, кабловска, тв, интернет, тераса(del od niv), греење во зимскиот период) Во склоп на објектот се наоѓа и ресторан од затворен тип, каде се служи исклучиво појадок по желба на гостите www.villaoldtown.com

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: nikola

Телефон: +389(0) 70 802 821

WEB: nikola_tmk@yahoo.com

E-mail: nikola_tmk@yahoo.com