iPult

Весна

Цена: 600 ден.
Локација: Центар

Апартманите Весна се наоѓаат во централното градско подрачје на сосема мирно место. Комплетно се опремени со: TV со кабелска, интернет,мини фрижидер, клима-уред, сопствено WC со туш кабина, заедничка чајна кујна + поголема опремена кујна со трпезариска маса на долниот спрат. Исто така поседуваме маса за билијард(бесплатно), двор со маси за одмор и сопствен паркинг место. villavesna@yahoo.com

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: Трајче

Телефон: +389 75 304 736

WEB:

E-mail: