iPult

Лукан

Цена: 1500 ден.
Локација: Стар Град

Апартманите Lukan се сместени во стариот дел на Охрид. Апартманите располагаат со брачен кревет и тросед на расклопување .Секоја апартман содржи сопствено купатило, фрижидер,мини кујна,кабелска телевизија, интернет услуги и тераса со поглед на езерото. На располагање на гостите им е паркинг.

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: Митко Лукан

Телефон: 075212324

WEB: www.lukanapartments.com/

E-mail: www.lukanapartments.com/