iPult

Вила Лидија

Цена: 600 ден.
Локација: Центар

Вила Лидија е лоцирана во центарот на Охрид. Располага со 2 големи еднособни апартмани и 5 студија,опремени со модерен и функционален ентериер. Ви нудат гостопримство, удобност и мирен престој. Секоја соба има кујна, купатило со туш кабина,Тв-кабловска,И-нет приклучок, греење, балкон, паркинг простор. Семејство Ќосевски www.villalidija.com

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: Lidija

Телефон: ++38975586537

WEB:

E-mail: