iPult

Вила Гинек

Цена: 1800 ден.
Локација: Центар

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад, со својот препознатлив изглед и архитектура се наоѓа вила Гинек.Вила Гинек е одлично место каде можете да ги поминете скапоцените моменти на вашиот одмор или деловно патување.Вила Гинек располага со 9 двокреветни современо опремени соби со:сопствени купатила, клима уред, кабелска телевизија, мини бар, фен, безжичен интернет (Wi/Fi) .Вилата работи преку цела година.

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: Ivana

Телефон: 078255357

WEB: http://villaginek.com/

E-mail: http://villaginek.com/