iPult

Albina apartman i sobi

Цена: 1500 ден.
Локација: Стар Град

Лоцирани во стариот дел од градот, веднаш до некогашното седиште на познатата Охридска Архиепископија - прекрасната и културно значајна црква Света Софија, на брегот на преубавото Охридско езеро, во самиот центар на градот Албина апартмани и соби Ви нуди тивок одмор и комфорт во срцето на Охрид.Располагаме со соби опремени со безжичен интернет, кабелска ТВ, мини кујна и купатила.Во склоп на сместувачкиот капацитет влегува и модерен - комплетно опремен апартман со поглед на прекрасното езеро.Местоположбата на вилата Ви нуди можност за посета на културно историските знаменитости во стариот дел од градот, како и на прекрасните ресторани каде ќе ја вкусите македонската традиционална храна низ звуците на македонската традиционална музика.Во непосредна близина се наоѓа плажата Сараиште како и надалеку познатата карпеста плажа Канео. Со личен пристап и нагласок кон потребите на нашите гости, Ви нудиме исклучително и незаборавно искуство за сите свои гости.

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: Keti

Телефон: 078265919

WEB: http://albinaapartman.hpage.com/

E-mail: http://albinaapartman.hpage.com/