iPult

Apartmani Lile

Цена: 1000 ден.
Локација: Други населби

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома, и нудат тивка и пријатна атмосфера за престој. Апартманите се со дневни соби, кујна, WC-а, кабловска телевизија и бежичен интернет.

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: Liljana Razmoska

Телефон: 0038970634901

WEB: www.apartmanililepestani.com

E-mail: www.apartmanililepestani.com