iPult

Стан за одмор

Цена: 1000 ден.
Локација: Центар

Апартманите Јован сместени се во најстрогиот дел од центарот на Охрид, на 80 м до езеро, плоштад и влезот во стариот дел на градот, наспроти ноќниот клуб Куба Либре-Хавана, веднаш до главната пошта. Нови, луксузно опремени, имаат сопствени балкони со поглед на езеро. Комплетно се опремени со: француски лежај, телевизор со кабловска, бесплатен интернет, клима уред (+ панел од 3kw за зимски услови), кујна со прибор и фрижидер,пегла,фен,пешкири. Има бесплатен паркинг-гаража во самиот објект.

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: Jovan

Телефон: 0038970391583

WEB: www.apartments-ohrid.com

E-mail: www.apartments-ohrid.com