iPult

Групче

Цена: 1200 ден.
Локација: Стар Град

Се издава апартман во стариот дел од градот со поглед на езеро веднаш до црквата св.Софија. Апартманот е опремен со дневна соба, спална сопба, детска соба, купатило, кујна и тераса,клима уред, бесплатен WI -FI и бесплатен паркинг. Може да се изнајмува и месечно.Капацитет до четири луѓе.

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: Виолета

Телефон: 070 817-888

WEB:

E-mail: