iPult

Вила Дишлиевски

Цена: 2270 ден.
Локација: Центар

Нова луксузна вила на само неколку чекори од езерото.Располагаме со двокреветни ,трокреветни и двосбни апартмани. Сите апартмани располагаат со чајна кујна,тераса,и купатило со туш кабина со масажери и радио,кабловска телевизија и смарт телевизори , бесплатен интернет...и бесплатен паркинг .

Информации за сместувањето

Контакт инфо

Лице за контакт: Душко Дишлиевски

Телефон: 071260250

WEB:

E-mail: