iPult

Sobi Stars Ohrid

Собите Stars се изградени 2007 година и се сместен...

Повеќе информации

Вила Дишлиевски

Нова луксузна вила на само неколку чекори од езер...

Повеќе информации

APARTMANI JIMMY OHRID

izdavam stanovi vo centarot na gradot na ul. Parti...

Повеќе информации

Вила Ангел Охрид

Вила Ангел Охрид Искусете смиреност, едноставност...

Повеќе информации

Vila Milka

Locirana na 5 minuti pesacenje od centarot na grad...

Повеќе информации

апартмани Матјан

Апартманите Матјан (4*) се наоѓаат во строгиот цен...

Повеќе информации

Stan Kino Paradizo

Nov,moderen stan, komplet opremen, klimatiziran vo...

Повеќе информации

Сани Лејк Соби

Добредојдовте во Сани Лејк. Се наоѓаме во Стариот...

Повеќе информации

Sobi - ARGIROSKI

Нашите врати се ширум отворени за сите што се желн...

Повеќе информации

Vila Matej

Vila Matej se naoga na ulica Jane Sandanski 22 vo ...

Повеќе информации

Соби Неим

Sobi so televizija, ladilnik, posebno kupatilo, pa...

Повеќе информации

Стан Св.Стефан

Stan od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo bor...

Повеќе информации

Вила Бајче Филипчев

Собите се се наоѓаат на само 200м од брегот на езе...

Повеќе информации

VILA MAL SVETI KLIMENT

Вила „Мал Св. Климент“ е ексклузивна Вила со 4 зве...

Повеќе информации

Villa Geros

С. Трпејца е сместено на брегот на Охридското Езер...

Повеќе информации

vila star grad

Вила “Стар Град“ Охрид позиционирана е во прекрасн...

Повеќе информации

Б&С СОБИ

Б&С Соби се наоѓаат на само 150 метри од езерото, ...

Повеќе информации

ТОФИЛОСКИ

Располагаме со 6 соби. Имаме капацитет за 14 особи...

Повеќе информации

D.J Apartmani

Apartmanite se naogjaat na ulica Partizanska br. 6...

Повеќе информации

Vila Tina

Pivatno smestuvanje vo blizina na centarot na Ohri...

Повеќе информации

Лучија Соби

Новите Luccia соби се отворени во Јуни 2008 ја про...

Повеќе информации

Стан ЈАНКОСКИ

Се издава Стан комплето опремени со кујна ( фрижид...

Повеќе информации

Апартмани Марија

Апартманите Mарија се лоцирани во центарот на Охри...

Повеќе информации

апартмани Донев

Нови и луксузни апартмани со поглед на Охридското ...

Повеќе информации

Вила Џез Инн

Вилата Џез Инн се наоѓа во стариот дел на градот в...

Повеќе информации

Вила РИМАРИ Охрид

Соби и апартмани во централно градско подрачје. К...

Повеќе информации

соби/rooms-кристијан

Sobi so prekrasen pogled na ohrid i ohridsko ezero...

Повеќе информации

Соби Гугоски

Ви нудиме: 4 соби Опремени со: Мала...

Повеќе информации

Апартмани Коста- Охрид

Добредојдовте во градот, кој нуди поврзување на д...

Повеќе информации

Жура соби

Соби со засебен влез, двокреветна спална, бања, ку...

Повеќе информации

Вила Охрид,Питу Гули 396

Престојувајте во Охрид во нова, модерна и удобна в...

Повеќе информации

Лале Пештани

Соби "Лале" се наоѓаат на 10км југозападно од охри...

Повеќе информации

Apartmani Smakoski

Apartmani SMAKOSKI - OHRID se novi i luksuzno opre...

Повеќе информации

Stan Теа

Апартманот се наога во центар на Охрид,до Полиција...

Повеќе информации

Apartmani Smakoski

Се издаваат 3 нови луксузно опремени апартмани . А...

Повеќе информации

елите хоусе трпејца

елитни апартмани. голем двор....

Повеќе информации

Stefano - Sobi & Apartmani

- Cenata iznesuva od 7-10 e. po osoba, vo...

Повеќе информации

Sobi Opeloski

Lokacijata na sobite se naogja na 20m od ezeroto...

Повеќе информации

Стан за одмор

Pochituvani! Stanot se naoga vo strogiot centar...

Повеќе информации

Вила Стефано

Вила Стефано, Ви овозможува сместување во комплетн...

Повеќе информации

Apartmani Art Plazza

Vila Art Plazza se naogja vo centarot na gradot,po...

Повеќе информации

Весна

Апартманите Весна се наоѓаат во централното градск...

Повеќе информации

Vila Blazeski

Vila Blazeski raspolaga so 6 sobi(dvokrevetni i tr...

Повеќе информации

Стан за одмор

Издавам стан за одмор во нова зграда, строг центар...

Повеќе информации

Sobi Arsenoski

Locirano vo srceto na Ohridi Stariot Del na Grado...

Повеќе информации

Вила ЛУЦИЈА

Вила ЛУЦИЈА се наоѓа во стариот дел на градот покр...

Повеќе информации

VILLA KLIMENT Privatno smestuvanje Pestani

Privatno smestuvanje Pestani. Sobi za izdavanje op...

Повеќе информации

Apartman A&T

Апартманот се наоѓа во Охрид , населба 'Христо Узу...

Повеќе информации

LUBANISTA

izdavam sobi vo s.LUBANISTA so park i sopstven par...

Повеќе информации

VILA KIKO

izdavam sobi bo nova kuka opremeni so: sopstven p...

Повеќе информации

Лукан

Апартманите Lukan се сместени во стариот дел на Ох...

Повеќе информации

Апостолови

Апартманот се наоѓа во близина на центарот на град...

Повеќе информации

Апостолови

3 соби во заеднички спрат од куќа. собите се двокр...

Повеќе информации

Спа Центар и Вила Спарадисе

Спа центар Вила Спарадисе располага со : Кафетери...

Повеќе информации

Alek

Се изнајмува стан во строг центар на Охрид-ул.Парт...

Повеќе информации

Соби Климент и Kлиментина

Се наоѓаме во најурбанизираната и најчиста населба...

Повеќе информации

Sobi DAC

Собите Дац се наоѓаат во непосредна близина на Х. ...

Повеќе информации

VILLA DUDAN ( Lidis Apartments)

Доколку повеќе ви одговара сместување во централ...

Повеќе информации

vila d&m

dvokrevetni i trokrevetni sobi so posebni kupatila...

Повеќе информации

Villa Blazeski

Izdavam kompletno opremeni sobi so sopstveno kupat...

Повеќе информации

МАРФИЛ соби

Собите се во многу мирна населба без фреквентен со...

Повеќе информации

Sobi Bitrak Ohrid

Pochituvani! Raspolagame so sobi, koi se naogaa...

Повеќе информации

Вила Св.Стефан

За сите оние кои сакаат да уживаат во прекрасен по...

Повеќе информации

Вила Лидија

Вила Лидија е лоцирана во центарот на Охрид. Рас...

Повеќе информации

Ristevski No.2

Stan vo strog centar do ezero luksuzno opremen so ...

Повеќе информации

Ristevski No.3

Луксузен апартман на само 50м од Охридското езеро ...

Повеќе информации

STAN BLAZEVSKI

STANOT SE NAOGA KAJ PAZAROT,VO SAMIOT CENATAR NA G...

Повеќе информации

sobi vo nas.Hristo Uzunov

Objektot se naoga vo naselbata "Hristo Uzunov", vo...

Повеќе информации

DiMar apartmani

Smesteni vo srceto na Ohrid na 1 minuta od plostad...

Повеќе информации

Вила Орхидеја

objektot se naogja vo naj strogiot centar vo star ...

Повеќе информации

Valentin sobi

Izdavam sobi vo Ohrid okolu 600 metri od Ohridsk...

Повеќе информации

Eli

Izdavam nov stan, vo centarot na Ohrid do Ohridska...

Повеќе информации

Kakel

Objektot se naoga na samiot centar do cinarot....

Повеќе информации

VILA PANORAMA ***

Villa Panorama raspolaga so kapacitet od 20 legla....

Повеќе информации

ВИЛА ЛИС

Вила ЛИС нуди сместување во студија кои располагаа...

Повеќе информации

Apartmani Вила Kosta

Apartmani Kosta smešteni su u centru Ohrida i sadr...

Повеќе информации

Apartmani Anja

Apartmanite se naogaat vo stariot del na gradot vo...

Повеќе информации

Villla FILIP

Приватна вила лоцирана веднаш до езерото во селото...

Повеќе информации

Aleksieski

Stan vo centarot na gradot luksuzno opremen so pod...

Повеќе информации

Вила Гинек

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад, со својот п...

Повеќе информации

Apartmani Jovan so pogled na ezero strog centar

Апартманите и собите Јован се наоѓаат 80 м до езер...

Повеќе информации

АПАРТМАНИ СПАСЕВСКИ

Апартманите се наоѓаат во стариот декл на градот в...

Повеќе информации

Privatno smestuvanje Daljan

Se izdavaat 4 sobi za vkupno 9 lica. Dve sobi imaa...

Повеќе информации

Апартмани БАЧЕ

Уживајте во спектакуларниот поглед и изненадете се...

Повеќе информации

Вила Кочески

Издавам апартмани и соби во Пештани на 12км јужно ...

Повеќе информации

Apartmani Lile

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени...

Повеќе информации

Albina apartman i sobi

Лоцирани во стариот дел од градот, веднаш до неког...

Повеќе информации

СОБИ ЖИКА

Собите се наоѓаат на 300 метри од градскиот плошта...

Повеќе информации

Filand Apartmani

Apartmanite FILAND se locirani na samo 30 metri od...

Повеќе информации

Соби

Se naogame vo blizina na Biljanini Izvori na 700m ...

Повеќе информации

Апартмани Бобан

Вила Бобан е луксузно опремена Вила со 4 звезди ло...

Повеќе информации

Апартмани Маслов

Апартманите се наоѓаат во атрактивната крајезерска...

Повеќе информации

Јолекс Апартмани

Апартманите "Јолекс" сместени во вилската населб...

Повеќе информации

Sobi Jovanka

Izdavam sobi za turisti na 500m od centarot na gra...

Повеќе информации

Apartmani File

Apartmani File se dva apartmani so po tri kreveti ...

Повеќе информации

Апартмани РОСАНА

Apartments with a view to the Lake Ohrid, the Anc...

Повеќе информации

Aпартмани Смаќоски - Центар

Apartmanot ima 90 m2, se naogja na samiot plostad,...

Повеќе информации

Стан за одмор

Апартманите Јован сместени се во најстрогиот дел о...

Повеќе информации

Стан за одмор

Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на О...

Повеќе информации

Aпартмани Св.Никола

Престојот во апартманите Св.Никола сигурно ви обез...

Повеќе информации

СТУДИЈА ''ТОДОР''

ЧЕТИРИ СОБИ СО ОСУМ ЛЕЖАИ ОД ПРВА КАТЕГОРИЈА НА б...

Повеќе информации

Apartmani ZIKA

Апартманите се наоѓаат на брегот на Охридското Ез...

Повеќе информации

Групче

Се издава апартман во стариот дел од градот со пог...

Повеќе информации

nikoloski

sobi i apartmani vo centarot na ohrid...

Повеќе информации

“Кароски“ Соби

Pocituvani gosti, Za vasiot prestoj kaj nas vi nu...

Повеќе информации

Соби Елешец

Собите се наоѓаат во близина на кампот Елешец. Од ...

Повеќе информации

VilaHristiva

Собите се комплетно опремени. Собите се опремени с...

Повеќе информации

Petreski

Iskoristete go vasiot odmor vo Ohrid so prijatno s...

Повеќе информации

апартмани Жика

Апартмани Жика од 20 € по ноќевање Апартмани...

Повеќе информации

Соби Геро

Почитувани, Се издаваат апартмани и соби во цента...

Повеќе информации

apartman strezoski

Izdavam stanovi vo centarot na gradot na ul. Bogom...

Повеќе информации

Villa Maki

Вилата е на само 50м од езерото Се состои од комле...

Повеќе информации

vila Sunset Velestovo-Ohrid

Vdvailla Sunset Velestovo- Ohrid , se naogja na pl...

Повеќе информации